Mini Rack Sistemlerinde ayaklar, travers, travers ara bağlantı ve tabla ünitenin ana elemanlarıdır.

Ünitenin üretim özelliklerine baktığımızda, ayak yüksekliğinin, tabla uzunluğunun ve derinliğinin malzemenin ve depo alanının durumuna göre imal edildiğini görürüz. Malzemenin ebatları, ağırlığı ve depo alanının durumu üretim özelliklerini belirleyen özelliklerdir. Traversler yükü taşıyan ana elemanlardır. İki tarafında da kaynakla tutturulan üçer tırnaklı kancaları vardır ve ayaklar yatay olarak bağlanmıştır. Böylece yükü taşırlar. Travers ara bağlantılar ise, taşıyıcı köprüler olarak nitelendirilirler. Görevleri ise, traversler arasında kullanılıp, traverslerin üzerindeki yükü dağıtmak amacıyla gücü artırmaktır.

Mini Rack ayak malzemeleri 40x60x40 2.00mm sacdan (dkp st 37)özel bükümlü veya kutu profilden karşılıklı olarak ek parçalarla bağlantılarla kaynatılarak imal edilir. Ayak malzemelerinin üzerlerinde yatayda bağlanacak travers kanca delikleri bulunur.

Mini rack ünitelerinde yatayda travers bağlantılar kullanılmaktadır.Bu malzemeler tabla konumuna göre özel imal edilir yada piyasada hazır bulunan kutu profil malzemelerle yük statik hesaplamalarına göre secimi yapılır.

Traverslerin üzerlerine oturtulan tablalar yekpare yada parça esasına göre yapılır.

Boyalı malzemelerde boya yapılacak yüzey yağalma,durulama,fosfatlama ve son durulamadan sonra kurutma yapılarak yüzeye boya robotlar sayesinde eşit miktarda (0,65-0,70)mikron boya atılarak 200 derecede fırınlanır.

mini raf

mini rack sistem

hafif yük raflari

depolama raf

yedek parça rafi

cok çeşitli ürün rafi

depolama raflari

mini rack sistem

mini rack sistem

mini rack sistem

yedek parça rafi

yedek parça raflari

kontrol masası

eczane depolama rafi

eczane depo raf

sipariş hazırlama rafi

mini rack sistem

mini rack sistem

mini rack sistem

mini rack sistem

mini rack sistem

hafif yük rafları

mini rack sistem

mini rack sistem

mini rack raf sistemleri

mini rack depo rafları

mini rack sistem

mini raf sistemleri

mini raf sistem

mini raf sistemi

   

Copyright © 2010 - 2015 Sitenin tüm hakları Hedef Raf Sistemleri ne aittir.